Такмичења - збирни резултати

Предмет Ранг Награде Извештај
Енглески језик Републичко Вања Танасић 8/4
"Шта знаш о саобраћају" Општинско Екипно ОШ "Старина Новак", Андреј Вишић
Мина Жарковић, Андреј Вишић
Биологија Градско Матић Марко (5)
Николић Ана, Батањски Страхиња (6), Тајфл Уна (7), Танасић Вања (8)
Петковић Марко, Младеновић Коста (5), Конуков Никола, Милинковић Ђурђа (6), Домуз Нина (7), Младеновић Марко (8)
Хемија Градско Антић Марија 8/4, Петковић Владимир 7/1
"Златна сирена" (музичко) Градско Лореана Беатовић, Лазар Парежанин
Катарина Ђинђић, Димитрије Младеновић, Милутин Бушетић
Милица Марић, Борјана Голубовић
Математика Градско Тамбурић Ирина 4. р.
Географија Градско Планић Немања 7/2
Енглески језик Окружно Танасић Вања 8/4
Вукадиновић Петар 8/4, Тодоровић Милица 8/3
Физика Општинско Синиша Благојевић, Марко Јовановић (6), Катарина Ђинђић (7)
Владимир Петковић (7), Катарина Ђорђевић (8)
Кошарка Општинско Екипа млађих разреда
Екипа старијих разреда
Техничко и информатичко образ. Општинско Урош Поповић 8/1
Матија Савић 6/2, Стеван Ковач 7/1
Српски језик Општинско Катарина Ђорђевић
Марко Павловић, Машковић Ђери Теодора
Математика Општинско Јаничић Ружица (3), Томашевић Никола (4)
Ивановић Никола, Тошић Ксенија, Ђорђевић Вук, Буцало Вељко,
Грујовић Филип (3)
Тамбурић Ирина, Бојовић Вук, Ђорђевић Александра (4),
Павловић Марко (5)
Ђуровић Милена, Тадић Лука (3), Радичевић Марко (4),
Матић Марко, Јовановић Ана, Петковић Марко, Буцало Милан (5),
Чамерник Андреј (6), Ђинђић Катарина, Петковић Владимир,
Пауновић Ива (7), Катарина Ђорђевић (8)
Енглески језик Општинско Катарина Ђорђевић
Марија Бабић, Петар Вукадиновић, Уна Козић, Марија Антић, Вања Танасић, Милица Тодоровић, Михајло Тодоровић
Немачки језик Општинско Катарина Ђорђевић
Уна Козић
Ајви Фењук, Милица Којић
"Мали Пјер" Општинско Јана Пантелић 1/1, Ирена Степановић 5/1

Списак ученика који су се у школској 2015/16 години пласирали на републичко такмичење

Р.бр. Име и презиме ученика Одељење Предмет Пласман Наставник
1. Вања Танасић 8/4 Енглески језик 1. место Александра Куртеш
2. Катарина Ђорђевић 8/4 Физика похвала Ивана Симеуновић
3. Синиша Благојевић 6/2 Физика учешће Ивана Симеуновић
4. Ајви Фенјук 8/4 Немачки језик учешће Стеванка Станојев
5. Матија Савић 6/2 Техничко и информатичко образовање учешће Борис Ивановић
6. Петар Вукадиновић 8/4 Енглески језик учешће Александра Куртеш
7. Милица Тодоровић 8/3 Енглески језик учешће Александра Куртеш