Menu

Отворена врата

Распоред пријема родитеља - предметна настава

Предмет Име наставника Непарна смена пре подне
(5. и 7. р. пре подне)
Парна смена пре подне
(6. и 8. р. пре подне)
Српски језик Драгана Лончаревић среда, 4. час
16:50 - 17:35
Радинка Бановац уторак, 3. час*
16:00 - 16:45
Марија Марковић четвртак, 4. час
16:50 - 17:35
Наташа Мугоша понедељак, 5.час*
17:40-18:25
Енглески језик Александра Куртеш четвртак, 5. час
17:40 - 18:25
Јована Павловић четвртак, 6. час
12:30 - 13:15
Анђелка Бојовић петак, 09:35 - 10:20
Немачки језик Марина Стојановић уторак, 4.час*
16:50 - 17:35
Видак Вулић понедељак, 2. час*
14:50 - 15:35
Историја Милош Пекић петак, 17:00 - 18:00
Мања Милиновић уторак, претчас*
13:15 - 14:00
Географија Сања Топаловић понедељак, 5. час*
17:40 - 18:25
Слађана Миливојевић петак, 16:50-17:35
Термини: 25.3, 8.4, 20.5, 3.6.
Биологија Данијела Јукић уторак, 3. час*
16:00 - 16:45
Биљана Ђурђевић петак, 1. час
14:00 - 14:45
Физика Ивана Симеуновић уторак, 4. час*
16:50 - 17:35
Катарина Лојаница
(замена)
уторак, 4. час*
16:50 - 17:35
Бранка Ефремов
(замена)
среда, 4. час
10:50 - 11:35
Хемија Светлана Јоцић понедељак, 3. час *
16:00 - 16:45
Математика Милена Милетић уторак, 3. час*
16:00 - 16:45
Маја Заграђанин среда, 3. час
16:00 - 16:45
Маријана Милановић петак, 3. час
16:00 - 16:45
Техника и технологија Борис Ивановић среда, 3. час
16:00 - 16:45
Весна Поповић среда, 3. час
16:00 - 16:45
Саша Шипка понедељак, 5. час*
17:40 - 18:25
Информатика и рачунарство Душица Чича четвртак, 13:15 - 14:00
Саша Шипка понедељак, 5. час*
17:40 - 18:25
Ликовна култура Иван Величковић понедељак, 4. час *
16:50 - 17:35
Синиша Зековић петак, 13:15 - 14:00
Музичка култура Миљана Перић петак, 3. час
16:00 - 16:45
Бојан Сарић понедељак, 7. час*
19:15-20:00
Физичко васпитање Срђан Живковић петак, 4. час
16:50 - 17:35
Александар Суботић уторак, 3. час*
16:00 - 16:45
Драгана Мијатовић четвртак, 15:30 - 16:00
Милица Пекић понедељак, 2. час*
8:50 - 9:35
Предраг Дабетић уторак, 5. час*
17:40 - 18:25
Верoнаука Марица Лазукић уторак, 5. час*
11:40 - 12:25
* Време почетка наведеног часа биће променљиво током реализације Плана надокнаде часова, од 28. марта до 17. маја 2022. године. Време почетка назначених часова регулисаће се сатницом часова за сваку недељу током реализације Плана надокнаде часова и биће објављен на сајту школе.

Преузмите у pdf формату

Распоред пријема родитеља - разредна настава

Разред и одељење Одељењски старешина Термин 1 послеподневни термин Термин 2 преподневни термин
I-1 Марина Јовановић Прва среда у месецу од 18:00 Трећи четвртак у месецу, 3. час
I-2 Слађана Ђуричић Прва среда у месецу од 18:00 Трећи четвртак у месецу, 2. час
I-3 Снежана Павловић Прва среда у месецу од 18:00 Трећи четвртак у месецу, 1. час
II-1 Марија Јерковић Први четвртак у месецу од 18:00 Трећа среда у месецу, 1. час
II-2 Андријана Митровић Први четвртак у месецу од 17:30 Трећа среда у месецу, 4. час
II-3 Биљана Радаковић Први четвртак у месецу од 18:00 Трећи понедељак у месецу, 3. час
II-4 Жељка Ђокић Први четвртак у месецу од 17:30 Трећи понедељак у месецу, 3. час
II-5 Сњежана Ћивша Први четвртак у месецу од 18:30 Трећи четвртак у месецу, 4. час
III-1 Ана Зорић Последњи четвртак у месецу од 18:00 Први понедељак у месецу, 1. час
III-2 Марија Михајловић Последњи четвртак у месецу од 18:30 Први уторак у месецу, 4. час
III-3 Драгана Бабић Последњи четвртак у месецу од 18:00 Први четвртак у месецу, 4. час
III-4 Младенка Башић Последњи четвртак у месецу од 18:00 Прва среда у месецу, 2. час
III-5 Јелена Јовановић Последњи четвртак у месецу од 18:00 Прва среда у месецу, 3. час
IV-1 Катарина Урошевић Последња среда у месецу од 18:00 Друга среда у месецу, 1. час
IV-2 Стефан Димитријевић Последња среда у месецу од 18:30 Друга среда у месецу, 4. час
IV-3 Невена Радановић Последња среда у месецу од 18:00 Друга среда у месецу, 5. час
IV-4 Даринка Танасковић Последња среда у месецу од 18:30 Друга среда у месецу, 2. час

Преузмите у pdf формату

Распоред пријема родитеља - предметна настава

Распоред пријема родитеља - разредна настава