Распоред дана отворених врата за школску 2018/2019. годину - старији разреди

Наставник Предмет Дан отворених врата Време Термин*
Радинка Бановац Српски језик четвртак 16.50-17.35 I
мр Драгана Лончаревић Српски језик среда 16.00-16.45 II
Наташа Мугоша Српски језик петак 16.45-17.30 II
Марија Марковић Српски језик среда 16.00-16.45 I
Сања Зељковић Енглески језик понедељак 18.30-19.15 I
Александра Куртеш Енглески језик четвртак 18.30-19.15 I
Соња Иванчевић Енглески језик петак 17.40-18.25 II
Стеванка Станојев Немачки језик понедељак 16.45-17.30 I
Видак Вулић Немачки језик среда 14.45-15.30 I
Милош Пекић Историја среда 19.00-19.45 I
Мања Милиновић Историја уторак 16.50-17.35 II
мр Сања Топаловић Географија понедељак 17.40-18.25 II
Слађана Миливојевић Географија петак - термини су у дну табеле 16.50-17.35 I
Ивана Симеуновић Физика понедељак 17.40-18.25 II
Светлана Јоцић Хемија/Физика четвртак 17.40-18.25 II
Маја Заграђанин Математика уторак 16.50-17.35 II
Милена Милетић Математика понедељак 16.50-17.35 II
Марија Тадић Математика понедељак 16.00-16.45 I
Данијела Јукић Биологија среда 16.50-17.35 II
Јелена Штулић Биологија петак 19.20-20.00 I
Весна Поповић ТиИО уторак 16.00-16.45 I
Саша Шипка ТиИО петак 15.30-16.00 II
Владица Марковић ТиИО понедељак 19.15-20.00 II
Бојан Сарић Музичка култура понедељак 16.45-17.30 I
Миљана Перић Музичка култура понедељак 16.50-17.35 II
Иван Величковић Ликовна култура понедељак 17.40-18.25 I
Синиша Зековић Ликовна култура петак 14.45-15.35 II
Срђан Живковић Физичко васпитање уторак 16.45-17.30 I
Радослав Краљевић Физичко васпитање четвртак 14.50-15.35 II
Драгана Мијатовић Физичко васпитање четвртак 15.30-16.15 I
Александар Суботић Физичко васпитање понедељак 16.00-16.45 II
Феђа Пишчевић Физичко васпитање понедељак 18.30-19.15 I
Марица Лазукић Верска настава петак 12.30-13.15 I
Душица Чича Информатика уторак 15.30-16.00 I и II

Наставница географије Слађана Миливојевић отворена врата држи једном месечно у следећим терминима:
I полугодиште - 29.9, 26.10, 23.11, 21.12.2018 и 18.1.2019.
*ТЕРМИНИ
Термин I    V и VII разред после подне
Термин II   VI и VIII разред после подне
Разговор са директором, психологом и педагогом школе можете заказати на бројеве телефона: 3239-234 и 3349-513

Распоред дана отворених врата за школску 2018/2019. годину - млађи разреди

Одељење Учитељ Дан отворених врата Време Термин*
I-1 Катарина Урошевић петак 18.00-18.45 I
I-2 Стефан Димитријевић среда 18.30-19.15 I
I-3 Невена Радановић четвртак 18.00-18.45 II
I-4 Даринка Танасковић четвртак 17.00-17.45 II
II-1 Љиљана Милошевић четвртак 17.00-17.45 II
II-2 Марина Јовановић четвртак 17.00-17.45 II
II-3 Слађана Ђуричић четвртак 18.00-18.45 II
II-4 Снежана Павловић четвртак 18.00-18.45 II
III-1 Биљана Радаковић четвртак 18.00-18.45 II
III-2 Сњежана Ћивша четвртак 18.00-18.45 II
III-3 Жељка Ђокић четвртак 18.00-18.45 II
IV-1 Младенка Башић четвртак 18.00-18.45 II
IV-2 Јелена Јовановић четвртак 18.00-18.45 II
IV-3 Драгана Бабић четвртак 18.00-18.45 II

*ТЕРМИНИ
Термин I    V, VII разред - после подне
Термин II   VI, VIII разред - после подне
Разговор са директором, психологом и педагогом школе можете заказати на бројеве телефона: 3239-234 и 3349-513